مشارکت در فروش و یا همان افیلیت مارکتینگ راهکاری نو، برای کسب درآمد آنلاین بدون نیاز به سرمایه و دانش فنی هست. با عضویت رایگان در این سیستم، می‌توانید بامعرفی کالاهای ایمارکت ( از طریق اینستاگرام، تلگرام، سایت و… ) به ازای هر فروش موفق پورسانت دریافت کنید و بدون سرمایه و دانش تخصصی به درآمد پایدار برسید.

معرفی افیلیت مارکتینگ ایمارکت :

تمام نیازمندی این سیستم برای رسیدن به درآمد، یک دستگاه متصل به اینترنت و در اختیار داشتن بستری در فضای دیجیتال است. افیلیت مارکتینگ ایمارکت، این امکان را فراهم می‌کند تا بدون برخورد با مشتریان، فارغ از فرآیند فروش و به دور از نگرانی‌های تامین کالا یا نوسانات بازار به درآمد اینترنتی برسید و پا به عرصه تجارت الکترونیک بگذارید.

روش‌های کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ ایمارکت:

کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام:

با داشتن یک پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام و ترغیب مخاطبان به خرید می‌توانید درآمد اینترنتی مطمئن را تجربه کنید. همچنین اگر بلاگر یا اینفلوئنسر هستید و افراد زیادی علاقمندی و ایده‌های شما را دنبال می‌کنند می‌توانید از افیلیت مارکتینگ به عنوان یک ایده کسب و کار پولساز، برای کسب درآمد از اینستاگرام و یا تلگرام استفاده کنید.

وبلاگ و وبسایت:

وبلاگ‌نویس و یا وبمستر هستید؟ افراد زیادی روزانه از سایت شما بازدید می‌کنند؟ جای شما در افیلیت مارکتینگ خالیست! این سیستم راهکاری عملی برای رسیدن به کسب درآمد از سایت و همچنین روشی کاربردی برای درآمدزایی تولیدکنندگان محتوا‌ست

صفحات روبیکا:

کسب درآمد از روبیکا یکی از جدیدترین روش‌های کسب درآمد در ایران است. علاوه بر کانال‌های روبیکا، صفحات روبینیو نیز فضای مناسبی برای فروش محصولات نیز می باشد.

پلتفرم های درج آگهی مانند دیوار، شیپور، نیاز روز و … :

میتوانید با درج آگهی فروش محصولات ایمارکت در پلتفرم های درج آگهی به کسب درآمد از طریق افیلیت مارکتینگ ایمارکت بپردازید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع به کار، با پر کردن فرم زیر در افیلیت مارکتینگ ایمارکت ثبت نام کنید

( اگر قبلا ثبت نام کردید، وارد شوید از اینجا )